Vodní 11, Prostějov, 796 01
704 799 722
info@safetylock.cz

O nás

Rádi vám pomůžeme v oblasti záměčnictví

Specializujeme se na zabezpečení nemovitých objektů, vozidel a také na kompletní výrobu autoklíčům bezpečnostních klíčů, dále instalace kamerových systému a chytrých domácností.
Dále poskytujeme technický dozor zdvihacích zařízení (výtahů) jak pro jednotlivce, tak pro společenství vlastníků či družstva.

František Vybíral

Technik senior

Má hodně zkušeností a otevře každý zámek

KONTAKTOVAT

Tomáš Srovnal

Technik

Technik pro kterého není nic překážka.

KONTAKTOVAT

Pavel Foret

Technik junior

Výroba klíčů, instalace kamer či alarmů

KONTAKTOVAT

Nejlepší zámečníci v Prostějově s koncesní listinou


Vznik naší společnosti v aktuální podobě se datuje do roku 2018, majitelé však spolupracují spolu již roky a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti elektrotechnických prvků, zámečnictví, elektrotechnických systému a zdvihacích zařízení – výtahů.


Důsledkem této praxe získala společnost v září roku 2018 přímé obchodní zastoupení splečnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia a následovalo zastoupení něměcké značky WinkHaus ČR. S tímto krokem je spjato rozšíření sortimentu o produkty FAB, YALE a sortiment značky Winkhaus.
V únoru roku 2019 jsme prošli certifikací pro nouzové otevírání zámků a automibilů a spustili jsme nonostop tuto službu v Prostějovském, Přerovském a Olomouckém regionu. Aktuálně pomáme v nouzi lidem od Mohelnice přes Olomouc, Prostějov a Přerov až po Vyškov. Také využíváme našich letitých zkušeností a nabízíme zákazníkům služby technického dozoru při stavbě či rekonstrukci výtahů. Od čtvrtého kvartálu roku 2019 vyrábíme autoklíče všech zanaček včetně kódování imobilizérů a dálkových ovladačů. Výroba důlkových a cylindrických klíčů je pro nás samosřejmostí, vyrábíme i klíče online na www.klicovka.cz .


Start toku 2020 přibrzdila v březnu nečekná pandemie a byli jsme nuceni vlivem státu omezit provoz, ale i v této situaci pomáháme lidem sužbami nouzového otevírání zámků na domech či vozidlech. Otevření vlastní prodejny co bylo plánováno na březena bylo odloženo až do května, ale nakonec otvíráme prodejnu pro malobchodní prodej v Prostějově na Vodní 11. Denně řešíme výrobu autoklíčů pro všechny značky, dokážeme vyřešit úplnou ztrátu klíčů u aut a to i pro prestižní zančky jako je Mercedes či Audi.
V červenci jsme získali ochrannou známku na naše logo společnosti a řadíme se mezi významné partnery WinkHaus v ČR.
Čtvrtý kvartál roku je opět ovlivněn druhou vlnou pandemie a s tím je spjato několik zásadních omezení provozu. Přesto i v tomto omezeném provozu vyrábíme autoklíče a řešíme ztráty klíčů od vozu i dveří. Pohotovostní služba je trvale v provozu a kdykoliv se na nás můžete obrátit.


František Vybíral, jednatel

KONTAKTOVAT NÁS
Call Now Button